Začínáme vydělávat

17. září 2016 v 23:36 | Lue
Dnešní rada bude pro ty, kteří jsou naprosto noví a snaží se vydělat nějakou korunku do začátku.

Takže jako první ze všeho si všímejte pouze úkolů, ze začátku hlavně s názvy Úkol 2, Úkol 3,.. a tak dále. Tyto úkoly vám dají aspoň základní věci do začátku.


V červené bublince na obrázku můžete vidět, kde tyto úkoly naleznete, po kliknutí na ně zjistíte, co máte dělat. Když už jsme u úkolů, tak vás naučím i rovnou, jak skrýt a znovu zobrazit všechny úkoly, aby jste je pokaždé nemuseli odklikávat. Podržíme tlačítko Ctrl a stiskneme tlačítko Q, pro znovu zobrazení uděláme úplně to samé.

Když už se cítíme, že máme pár věcí a mohli by jsme něco zvládnout, tak můžeme vyrazit například na lov Medvědích žlučí, které mají velice krásnou cenu. Ta padá z Hladový medvěd, Medvěd a Prokletý medvěd. My budeme ignorovat prokletého medvěda, protože by na nás byl nejspíše moc těžký a hlavně jich je velmi málo. Dále můžeme zkoušet získat Medvědí žluč+, která má už nižší cenu, ale stále pro začátečníka velmi pěknou. Ta padá z Hladový černý medvěd, Hladový medvěd grizzly, Medvěd grizzly a Prokletý medvěd grizzly. Opět budeme ignorovat Prokletého medvěda grizzly. Pro tento lov v různých říších bych si zvolila následující místa v červených bublinkách:


Zhruba nejlepší by bylo, kdyby jste získali aspoň 2 medvědí žluče, ale možná i jedna by mohla stačit. Ke dni 17.9.2016 má medvědí žluč cenu zhruba 300.000 až 400.000 yang a medvědí žluč+ zhruba 100.000 až 200.000 yang.


Když jsme si dokázali něco vydělat, tak to investujeme do věcí, a to hlavně zbraně, brnění, štítu a helmy. Vše by mělo být nejméně +6. Pak můžeme dále pokračovat v takovém vydělávání jako do teď nebo podle mě lepší volba, začít cílit na metiny.

Zde je ale další problém, nemáme koně z kterého jde sekat. Tak vám opět poradím. Každý den, pokud není výjmečně jiná událost, tak padají certifikáty ze které si u pacholka můžete vyměnit za zvíře z kterého jde sekat, ale je na zhruba 7 dní, jelikož je to náhodné. Toto zvíře padá vždy mezi 19 00 a 21 00. Pak je tu ale další věc, kterou moc lidí neví. Tento certifikát vám může spadnout pouze z metinů v takovém to rozmezí, buď maximálně o 5 lvlů vyšší než jste vy nebo o 5 lvlů nižší než jste vy. Pokud máte 10 lvl a nižší, tak doporučuji udělat nebo zůstat na 10 lvlu a vyhledat si nějaký cech, kterému budete přispívat zkušenosti. V 10 lvlu vám totiž certifikát může spadnout z metinu smutku(5.lvl), boje(10.lvl), bitvy(15.lvl). Tady ještě zmíním, že z příšer z metinu boje padají často medvědí žluče a z metinů bitvy padají často medvědí žluče+.


Teď se ale zhrozili ti, kteří už přesáhli 10 lvl. To samozřejmě nevadí, na stejném účtu založíme novou postavu stejné rasy a přes sklad, protože je sdílený si můžeme přendavat věci, což je důležitý poznatek, k tomu se ještě pak jednou vrátíme. Nyní si přendáme věci na novou postavu a uděláme jí 10 lvl.

Teď, když už vše víme, tak se můžeme vypravit na lov certifikátu.


Když jsme certifikát získali, tak gratuluji. Právě začínáte vydělávat velmi rychle. Stále si udržujte 10 lvl a choďte na metiny smutku, boje a bitvy. Z těchto metinů vám často budou padat již zmíněné žluče a hlavně knihy. Nejdražší knihy ke dni 17.9.2016 jsou aura meče zhruba 3.200.000 yang a začarovaná čepel zhruba 1.300.000 yang. Dále jsou zde různé další velmi hodnotné knihy jako je pomoc draka, požehnání, začarované brnění, strach, smršť meče, zuření a další, které mají cenu zhruba 500.00 až 200.000 yang. Dále tu máme i méně cennější knihy, které prodáte třeba za 20.000, ale i to vydělá do začátku pěkně ve velkém počtu knih.


Teď vám dám ještě jednu radu na závěr. Pro ty, kteří museli kvůli tomuto zakládat další postavu, tak přes sklad si můžete přendat i pečeť zvířete a bojovat z něj i na své hlavní postavě. To samé ve vyšších lvlech můžete dělat s zlodějskými rukavicemi či šerpou na nižší úrovni.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 onlinegamesinfo onlinegamesinfo | 18. září 2016 v 14:53 | Reagovat

Pekný návod len tak ďalej ^^

2 radyodlue radyodlue | 22. září 2016 v 12:21 | Reagovat

[1]: Děkuju :)

3 TenJehozJmenoSeNerika TenJehozJmenoSeNerika | E-mail | 3. října 2016 v 9:09 | Reagovat

Nejlepší návod, jak efektivně vydělávat ze začátku. :) certifikáty se hodí také vždy. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.