Systém mocných jezdeckých zvířat

6. října 2016 v 13:31 | Lue
Co vlastně mocná jezdecká zvířata jsou?
Je to zvěř, která funguje jako kůň pro pokročilé (WH), ale je zde jedna výhoda. Tyto zvířata lze s určitým omezením použít už na lvlu 1.

Kde je získám?
Získáte je ze všech druhů metinů v podobě certifikátu , ale není to tak, že by se 90 lvl rozhodl jít na metiny bitvy 15 lvl. Je zde omezení, že určitému lvlu padají zvířata z metinů, které jsou od něj maximálně o 5 lvlů výše nebo níže.

Kdy je získám?
Každý den od 1900 do 2100.

Kde vyměním certifikát a lze zvíře nějak vylepšit?
Ano, lze, veškeré vylepšování i výměna certifikátu jde provádět u pacholka.


Nejdříve získáte 1. stupeň zvířete, ten se nazývá mladé zvíře, které vám dá pacholek výměnou za certifikát určitého zvířete. Zvíře na 1.stupni může používat i postava, která nemá koně a je 1.lvl.


Další, nebo-li 2.stupeň je divoké zvíře, pro které je nutno mít na postavě udělán 11.lvl koně, svitek vývoje a pečeť mladého zvířete . Po vylepšení získáte i 1. stupeň bonusu, který ste si vybírali při výměně certifikátu za mladé zvíře.

Poslední, a to 3.stupeň je odvážné zvíře ke kterému potřebujete mít na postavě udělán 21.lvl koně, svitek přeměny a pečeť divokého zvířete . Po vylepšení získáte 2. stupeň bonusu.

Bonusy při divokém a odvážném zvířeti:
BonusDivoké zvířeOdvážné zvíře
Silný proti příšerám+3%+5%
Bonus BZK+3%+5%
Max. ZB+250+500
Obrana+50+150
Útok+30+100


Lze přendavat certifikáty či pečetě přes sklad?
Ano, lze. Proto se vyplatí pro slabší postavy jako je šaman či ninja si udělat postavu s nižším lvlem, pouze na metiny a získávat si takto zvířata.


Mění se vzhled zvířete po vylepšení?
Ano, mění, ale nepatrně, většinou pouze barva či obrnění.

Kolik druhů zvířat mohu získat v jeden den?
Pouze jedno, tedy pokud získáte některé, které se vám zrovna dvakrát nelíbí, tak se nemusíte snažit dál, ale zkusit to až další den, který bude padat zase jiné zvíře.

Jaké zvířata mohu získat volně ve hře?
Z metinů vám může spadnout certifikát lva, divočáka, vlka, soba (samec i samička), tygra, dragora, moa.

Jaké zvířata mohu získat v item-shopu?
Můžete si zde koupit lví, vlčí či kančí certifikát za 99 DM (dračich mincí). Při eventech lze získat občas i jiné.

Lze pečetě nebo certifikáty prodávat či přendavat na jiný účet?
Toto bohužel není možné, jediný způsob prodeje je, že za váma bude kupec jezdit a až spadne, tak vám předá domlouvenou sumu, poté počkáte až nad certifikátem zmizí jméno a kupec si ho vezme.

Přidá mi rychlost pohybu?
Ano, mladé zvíře přidá 30% rychlost pohybu, divoké přidá 40% rychlost pohybu a odvážné přidá 50% rychlost pohybu.

Na jak dlouho zvíře je?
Mladé zvíře je na týden ať už hrajete nebo ne. Každé další vylepšení mu přidá 1-4 dny trvanlivosti opět na stejném principu. Tudíž pokud víte, že dlouho nebudete hrát, tak si radši certifikát uschovejte na později.

Mohu zvíře nějak prodloužit?
Ano, můžete, ale pouze odvážné zvíře za 200.000 yangů a svitek přeměny o 1 až 3 dny nebo posilující svačinkou , která je ke koupi v item-shopu o 7,15 až 30 dní.

Kde získám svitek vývoje a svitek přeměny?
Oba svitky padají z příšer, které se nazývají Kamenný golem, Kamenožrout, Krvelačný ogr, Ničitel, Obrovský sklaní golem, Sekyrník, Tisícibojovník, Válečný ogr či Zuřivý ogr. Tyto příšery najdete v mapě Hadí pole nebo Země obrů. Získávání těchto svitků se vyplatí většině lidem až v lvlu zhruba 75, nižším lvlům doporučuji si svitky radši koupit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.