Pověry a mýty

9. listopadu 2016 v 18:37 | Lue
Mnoho z vás kolikrát neví, kde je pravda a je spousty věcí, kterým věříte nebo vás velmi překvapí. Začneme od takových nejběžnějších mýtů až po ty více zamotané.

Stařenka a předpověď štěstí
Tak tento mýt vznikl již snad od začátku metinu, kdy si lidé chodili pro předpovědi k ke stařence a následně dle toho kovali věci na +9, chodili na příšery s vidinou, že jim padne něco cenného a podobně. Ne! Omlouvám se, pokud někoho zklamu, ale předpověď štěstí má vliv pouze na padání yangů, které většina z vás stejně nechává ležet a kouzlo karmy? To je tu pouze od toho, že když si ho nasadíte, tak vám budou padat yangy stejně jako při normálním štěstí.


Prut+5 a mušle
Tento mýt vznikl na základě wiki, což je oficiální encyklopedie hry Metin2. Málokdo však ví, že tuto encyklopedii dělá člověk, který již tuto hru nehraje a tak přidává věci, které se dozví od lidí, proto se zde může vyskytovat mnoho chyb a i když si spustíte wiki jiné národnosti, tak se dost často názory nemusí schodovat. Na české wiki, je psáno, že s prutem+5 se dají ulovit mušle přímo z vody tak, jako když ulovíte rybu. Toto opět není pravda, mušli nelze ulovit hned z vody, lze ji získat pouze z ryb, příšer v jeskyni nebo příšer v červeném lese od 86 lvlu, eventů a rekrutace přátel.


Věž démonů a kovář
Mnoho lidí si myslí, že když zabijí hrdého krále démonů na daném místě, tak se objeví určitý kovář. Vznikalo i mnoho mapiček, které ukazovaly, kde máte zabít hrdého krále démonů, pro daného kováře. Toto fungovalo dříve, ale v průběhu vývoje hry to vývojáři změnili a nastavili na naprosto náhodné. Takže když vám někdo řekne, že ví, kde se objevuje daný kovář, tak neví, pouze si to myslí, že ví.


Otrava a hoření
Šamani mají v kouzlech možnost zapálit, ale ninjové naopak otrávit.Otrávit lze natočit i do věcí, tak aby ho mohl mít každý, ale jsou zde velmi velké rozdíly. První z nich je, že zapálit můžete kohokoliv, ať už je 100 lvl a vy teprve 50, ale otrávit ne! Můžete otrávit příšery i hráče maximálně o 7 lvlů vyšší než jste vy. Dále je zde rozdíl v tom, že zapálením můžete hráče zabít, ale při otravě pokud má daná postava nebo příšera umřít, tak jí zůstane 1 ZB a žije dál, dokud do ní někdo nebouchne.


Omráčení až na minutu
Toto je ve hře opravdu možné, ví to spíše lidé, kteří se této hře věnují déle, dále se s tím setkali třeba i nováčci a vím, že se často snaží odhlásit, protože si myslí, že se jedná o chybu, ale po opětovném přihlášení jsou stále omráčení. Jak je to tedy možné? Pokud vycvičíte schopnost vedení na M6, tak se vám objeví ve skupině nová schopnost a tou je trvání, které působí na efekty kouzel, což je právě i šance na bezvědomí, kterou mají pouze válečníci s mentálním zaměřením nebo šamani s léčitelským zaměřením. Pokud někdo s takovým zaměřením dostane ve skupině schopnost trvání, tak může dávat omráčení dle toho, jak je vycvičené vedení vůdce skupiny.


Velká pouštní želva
Mnoho lidí si myslí, že je nezabitelná nebo ji zabije pouze dobrý hráč, ale skutečnost je taková, že vlastní 100% obranu na meče, dýky, šípy, vějíře a zvony. Ano, vidíte správně, chybí ji obrana na obouruční meče a pokud mohu ještě stále říci nově, tak nově i na čelisti. Mnoho lidí si tak myslí, že ji mohou zabít pouze válečníci a lycani, což také není ale tak úplně pravda, jelikož ostatní rasy jí mohou ubírat kouzly, takže pokud se najde jeden dobrý jedinec či více četná skupinka, tak ji mohou zabít i tak.


Beran-Setaou neboli modrý drak a bonusy
Spousty lidí si myslí, že na draka jsou útočné bonusy silný proti zvěři či ďáblům, což nevím, kde vzali, ale na draka neexistuje efektivní bonus pokud nepočítáme silný proti příšerám či průměrnou škodu. Jediný bonus, který na něj platí je obranný a to je odolnost proti blesku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 radyodlue radyodlue | Web | 9. listopadu 2016 v 19:20 | Reagovat

Pokud máte nápady na další podobné pověry, tak určitě zanechte komentář na další článek :)

2 Jdjdj Jdjdj | 5. března 2017 v 17:26 | Reagovat

Ve hře neodepisuješ tak musím napsat tady. :D Jen chci upozornit na chybu ve slově SHODOVAT. A jinak asi tam má být: Mušli z vody tak jako když ulovíte rybu. Jinak pěkná práce.

3 whiteproduct whiteproduct | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 17:25 | Reagovat

Das Endergebnis Nebenwirkungen spiegelt im Jojo-Effekt, weil die erneute Ablagerung von Fetten.
Nicht zu drastischen änderungen in Ihrer Ernährung, sondern nur eine Art, dass Sie gehen, um in der Lage sein in der Zukunft beizubehalten. Fügen Sie in der Ernährung von Gemüse, Obst und Vollkornprodukte, Getreide oder Hülsenfrüchte. Achten Sie auf frische Lebensmittel und vermeiden Sie versteckten Zucker in verarbeiteten Lebensmitteln. Auch controindicaciones Fito ist keine Ausnahme, dass bezieht sich auf die Flüssigkeitszufuhr. Es ist perfekt sauber, ohne Zucker, mit Wasser in einer Menge von 2 bis 3 Liter pro Tag, die Ihren Körper beginnen. <a href=http://whiteproduct.com/romanian/crema-de-intinerire-collamask-pacaleala-sau-adevar.html>http://whiteproduct.com/romanian/crema-de-intinerire-collamask-pacaleala-sau-adevar.html</a>  
Les ingrédients naturels n’irritent pas la personne.
Outre le fait que le masque pour le visage est fabriqué à partir d’ingrédients naturels et est recommandé par les médecins-esthéticiennes, et il ya beaucoup d’autres raisons pour activer ce produit dans votre routine de soins de la peau. Voici les principales raisons pour lesquelles un masque pour le visage Colla mask amazon doit être un produit anti-vieillissement de la variante:
Visiblement rides et ridules. <a href=http://whiteproduct.com/estonian>http://whiteproduct.com/</a> Nele  WhiteProduct

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.