Chrám Ochao

7. března 2017 v 2:45 | Lue
Tuto mapu moc lidí nezná, jelikož je od lvlu 95. Prakticky jediné o co zde jde, je to, že musíte zabít Strážce En-Tai, který se na každém kanálu vyskytuje pouze jeden. Tento strážce mění pozici každé 3 minuty, ovšem pokud na něj zaútočíte, tak máte 10 minut na to ho zabít, pokud ale 3 minuty nezaútočíte, tak opět změní pozici. Pokud ho zabijete, tak se po dobu jedné minuty objeví portál do Zakletého lesa.


Zajímavostí je, že Chrám Ochao je až moc nápadně podobný 2.patru jeskyni vyhnanství. Takže pokud se vyznáte tam, tak zde se rozhodně také neztratíte.

Strážce En-Tai se vyskytuje pouze ve slepých uličkách, tudíž není lehké si zapamatovat kde už ste byli a popis přátelům, kteří hledají s váma také není zrovna ideální, a tak mě to přímo nabádalo pohrát si s excelem a vytvořit pro vás jednoduchou pomůcku s kterou se s přáteli rozhodně neztratíte a ulehčí vám pátrání.

Tabulka ke stažení zde:

Soubor obsahuje mapu s označenýma slepýma uličkama a tabulku, do které dopisujete číšlo 1, pokud ste místnost prozkoumali, ale Strážce En-Tai ste v ní nenalezli a nebo číslo 2, pokud se v ní nachází. Takto si tabulku doplňujete s přáteli a během chvíle máte prozkoumáno vše a tabulka vám to zaznamená. Pokud se nenachází nikde, tak chvilku počkejte, smažte si z tabulky čísla a po chvilce zkuste štěstí znovu.

Vzhled tabulky, kterou si můžete stáhnout výše.

Doporučuji jezdit popořadě od 1 do 11, jelikož ušetříte spoustu času.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.